5 Nisan 2011 Salı

HER YER RENGARENKK

İlkbahar sezonunu açan vitrinler, tam anlamıyla gökkuşağını andırıyor. Ayakkabıdan aksesuvara, kozmetikten iç çamaşırına kadar her şey adeta boya küpünden fırlamış gibi...

 İlkbahar her zaman vitrinlere renkleri getirir. Ama bu yıl durum bambaşka! Geçmiş yıllarda kırmızılar, pembeler ve yeşillerle kendini gösteren bu hareketlenme, bu yıl renk cümbüşüne dönüşmüş durumda. Başınızı nereye çevirseniz, gökkuşağını andıran vitrinler ve ürünlerle karşılaşıyorsunuz. Hem de birkaç rengin tonları değil; aklınıza gelebilecek her rengin her tonuyla... Gözlük çerçevesinden ayakkabıya, ojeden jean'e, kozmetikten elbiselere kadar her şey, bu yıl baharın hakkını veriyor!

CİDDİYETİ BOZMUYOR
Rengarenk saat modası aslında geçen yaz başlamıştı ama bu yıl doruk noktasına ulaştı! Hemen her markanın çıkardığı renkli saatleri ciddi kıyafetlerle takanlar bile var!

GÖSTERMEKTEN ÇEKİNMEYİN
Siyah, beyaz ve ten rengi sutyenlerin saltanatı sarsıldı! Artık şeker renginde sutyenler moda. Hem de kıyafetin altından görünmesi şartıyla!

YÜZÜNÜZ RENKLENSİN
Neon renklere sahip gözlük çerçevelerini kullanmanız için artık 'çılgın' olmanıza gerek yok! Çünkü bu
bahar ve yaz aylarında, parlak renkli çerçeveler herkesin yüzüne renk katacak.

TIRNAKLAR DA MODAYA UYDU
Katy Perry ve Rihanna'nın başlattığı rengarenk oje çılgınlığı herkesi sardı. İster tüm tırnaklarını tek bir iddialı renkle boyayın, isterseniz de her bir tırnağınızı farklı bir renkle...

HER KIYAFETİN ALTINA GİDER
Her türlü kıyafetin altına giyilebilecek rengarenk sandaletleri giymenin tek bir kuralı var: Ayak tırnaklarınıza beyaz ya da ten rengi bir oje sürmek!

SALTANAT MAVİDE!
Her kadının gardırobunda olması gereken 'mini siyah elbise' bu yaz saltanatını 'mini mavi elbise'yle paylaşmak zorunda kalacak. Tüm tonları hemen her ten rengine yakışan mavi, bu yazın kraliçesi olacağa benziyor. Mavi elbiseleri ise ağırlıklı olarak kahve tonlarında ve
kırmızı aksesuvarlarla tamamlamak gerekiyor.

ŞEKER GİBİ JEANLER
Bu sezon, herkesin vazgeçilmezi olan jean'ler de aklınıza gelebilecek her renkte karşımıza çıkıyor. En çok da kırmızı, sarı ve yeşil renkli jeanler tercih ediliyor.

 

Kaynak:sabah.com.tr

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder